İçeriğe geç

Kullanım Şartları

Web sitesine erişim sağlayanların her zaman kullanım şartları olarak ifade edilmiş olan ana kriterleri bilmeleri ve bunlara göre hareket etmesi kesinlikle onlar açısından çok büyük bir kolaylık anlamına gelir.

Kullanım Şartlarımız

Bu web alanı içerisinde bulunan her türlü içerik, yazı, grafik, görüntüler, logolar, videolar, kayıtlar ve metinler firmamız tarafından başarılı bir şekilde korunur. Buna özel telif hakları kanunlarının geçerli olduğunun altını çizelim. Legal anlamda hiçbir sorun ve pürüz olmamasının yanı sıra buradaki içeriğin bir şekilde dağıtılması, kopyalanması, paylaşılması veya gelir sağlayabilmek adına satılması söz konusu olamaz. İlgili durumların yaşanması halinde kanunlara dayalı olarak gerekli hukuki hamlelerin yapılması hakkını saklı tuttuğumuzu bilmeniz lazım.

Gizlilik politikamız net ve anlaşılır olmasının yanı sıra temel hususların arasında bulunur. Buna göre firma olarak müşterilerimizin, sayfamıza giriş yapmış olan kişilerin tüm verilerini, bilgilerini başarılı bir biçimde koruyacağımızı taahhüt ediyoruz. Buna ek olarak kişisel verilerin hangi sistemler ve yöntemler üzerinden elde edildiği, koruma altına alındığı yazılı olarak ifade edilmiş olduğundan bunun için gizlilik politikamız olarak tanımlanmış özel alanımızı inceleyebilirsiniz.

Resmi sitemiz üzerinden hemen erişim sonrasında isteyen kişiler kullanıcı profili oluşturma hakkına sahiptirler. Bunun için dikkatli şekilde yazılması gereken birtakım bilgiler söz konusudur. Bunların hem gerçek hem de geçerliliği olan bilgiler olduğundan emin olmanız şarttır. Buna ek olarak kullanıcı verilerinin resmi siteden onaylanması bir diğer husus olarak hemen dikkat çeker.

Web alanımızda özel bir şekilde kullanıma sunulmuş olan bağlantılar söz konusudur. Bu alanlar üzerinden telefonlar, bilgisayarlar veya tabletler sayesinde tek tıkla ilgili üçüncü taraf olarak tanımlanmış olan web alanlarına erişimi saniyeler içinde tamamlayabilirsiniz. Şirket olarak bu noktada tüm bilgilerin korunacağını net olarak ifade ettiğimiz için özellikle güvenlik anlamında karşınıza hiçbir engel, sorun veya pürüzün çıkmadığını görebilirsiniz.

Firmamızın kullanım şartları, tarafımızca kişilere ve siteyi kullanan şahıslara haber verilmeksizin değiştirilebilir ve bu hakkımızı saklı tuttuğumuzun altını net olarak çizelim. Hal böyleyken özellikle sık bir şekilde, düzenli olarak resmi sitemizi ziyaret ederek online olmanız tavsiye edilen bir durum olarak dikkat çeker. Bu alanımızı kullanırken olası değişikliklerin gerçekleşmesi halinde bunların tümünü kabul etmiş olursunuz. Bu da şartlarımızın arasında her daim öne çıktığından mühim bir detaydır.

Sitemize erişim sonrasında giriş yapmanızın ardından tüm kullanım şartlarının açık bir biçimde ifade edilmiş olması, özellikle güvenlik ve gizliliği ön planda tutar kişiler açısından büyük bir avantaj olarak tanımlanır. Kullanım kriterlerinin kabul edilmesi noktasında özel bir işleme veya onaya gerek olmadığının altını net olarak çizelim. Sitede online olarak buranın kullanılması yeterli bir hamledir. Eğer bu anlamda kafanızda oluşan herhangi bir soru, endişe, güvenlikle alakalı bir şüphe söz konusu ise yapmanız gereken şey sürekli açık olan iletişim kanallarımız üzerinden bizimle irtibat kurmak olacaktır. En kısa süre içerisinde yanıt verdiğimizi ifade edelim.